Aan het station van Londerzeel vind je deelfietsen van Nextbike. Ze zijn een handig, flexibel en duurzaam alternatief voor de auto. Ze maken deel uit van het Vlaamse Hoppin-programma, dat streeft naar efficiëntere en duurzamere mobiliteit. Dankzij de steun van Vlaanderen en intercommunale Haviland wordt het deelfietssysteem uitgerold in verschillende regio’s en Londerzeel is daar één van.
Praktisch
De deelfietsen zijn 24/7 beschikbaar. Je vindt ze bij het station van Londerzeel en in verschillende andere gemeentes in de Vlaamse Rand. Ontlenen kan via de Nextbike-app:
- Download de Nextbike-app (beschikbaar in Google Play, App Store en Huawei App Gallery).
- Registreer je gratis en betaal een borg van 1 euro, die omgezet wordt in huurtegoed.
- Scan de QR-code op de fiets om te ontlenen.
- Fiets naar je bestemming! Je kunt de fiets tot 24 uur gebruiken.
- Pauzeer je rit met de handige parkeermodus in de app.
- Breng de fiets terug naar het station van Londerzeel of een van de andere Nextbike stations en sluit het slot.
Tarieven
- Gewone fiets: 1 euro per uur, maximaal 5 euro per dag. Nachttarief (17 tot 9 uur) voor slechts 2,50 euro.
- Elektrische fiets: 2,50 euro per uur, maximaal 10 euro per dag. Nachttarief voor 5 euro.
- Abonnement: Onbeperkt gebruik voor 45 euro per maand.
- In september kan je als nieuwe klant profiteren van 30 minuten gratis door de code Free30 te gebruiken.
Dit is een stap richting duurzamere en vlottere mobiliteit voor onze gemeente. Dus, waar wacht je nog op? Stap op de fiets en ontdek hoe makkelijk en snel je je kunt verplaatsen!
Meer informatie kan je nalezen op de website van Nextbike.