Deel deze pagina

Lokale pers

Media met regionaal nieuws
Lokale perscorrespondenten
Golflengte in Londerzeel van Vlaamse radiostations
Toevoeging of correctie gegevens

Media met regionaal nieuws

Lokale perscorrespondenten

Arnold Rottiers

TV Londerzeel

info@tvlonderzeel.be 

Bart DeCoster

Radio 2 Vlaams-Brabant

027 41 41 03
redactievlaamsbrabant@radio2.be

Geert Rampelbergh

Het Nieuwsblad, Publinieuws

Steenhuffeldorp 38 bus A003
1840 Steenhuffel
0498 10 71 15
doeveke@telenet.be

Ine Gillis

Freelance journalist voor Belga News Agency

0499 47 18 21
inegillis@hotmail.com

Joris Herpol

Het Nieuwsblad, Het Cursiefje, Radio 2 Vlaams-Brabant, RINGtv (web),...

Steenweg op Brussel 33
1780 Wemmel
0475 52 46 69
joris@herpol.be 

Karel Lesy

Diverse online media

Koning Albertstraat 60
1785 Merchtem
0477 40 42 94
karel.lesy@skynet.be 

Luc Vanheerentals

Radio 2 Vlaams-Brabant, RandKrant,...

0497 29 80 89
luc.vanheerentals@telenet.be 

Margo Koekoekx

Het Laatste Nieuws

0499 16 24 40
margo.koekoekx@dpgmedia.be

Ria Raes

Publinieuws, Publideluxe

Stationsstraat 42
2870 Puurs-Sint-Amands
038 89 00 51
ria@publinieuws.be

Vera Vandervelde

Freelance journalist

0472 86 34 71
vera@shouf.be

Golflengte in Londerzeel van Vlaamse radiostations

Toevoeging of correctie gegevens

Ben je perscorrespondent en wil je opgenomen worden op de interne perslijst van de Gemeente Londerzeel (voor het ontvangen van persberichten) en/of op deze pagina met lokale perscorrespondenten? Geef dan jouw gegevens door via het e-loket. Ook gewijzigde gegevens of een schrapping ervan kan je via dit formulier doorgeven.