Deel deze pagina

TOPGRADE-concerten

ce420be8-67a6-4c5b-bfbf-377a7382ca19.jpeg In de maand mei organiseert De Academie een heel aantal Topgrade-concerten; openbare examens van afstuderende leerlingen. Iedereen is welkom. Alle info kan je in het overzicht hieronder terugvinden.

- TOPGRADE-concert BP i.s.m. danslab II.3a (leerlingen Thomas Boodts).
Dinsdag 7 mei, 17 tot 18 uur, Lode Meeuszaal, De Academie Londerzeel.

- TOPGRADE-concert BP (leerlingen Nathan Vanden Bulcke, Joost D'hont en Bieke Galleyn).
Donderdag 9 mei, 18.30 tot 19.30 uur in lokaal G2, De Academie Londerzeel.

- TOPGRADE-concert orkest met solisten viool en hobo o.l.v. Ilse Lamberts.
Vrijdag 10 mei, 19 tot 20 uur in de kerk in Londerzeel-centrum.

- TOPGRADE-eindproductie toneel o.l.v. Lieve Vercauteren
Zaterdag 11 mei, 20 tot 21.15 uur in zaal Grand Ecart, De Academie Londerzeel.

- TOPGRADE-eindproductie toneel o.l.v. Fleur Hendriks
Maandag 13 mei, 20 tot 22 uur in zaal Grand Ecart, De Academie Londerzeel.

- TOPGRADE-concert zang o.l.v. Aleksander Dimitrijevic
Woensdag 15 mei, 17.30 tot 19 uur in de Molière Volière, De Academie Londerzeel.

- TOPGRADE-concert gitaar o.l.v. Greetje Van Sanden en Daniel Dekens.
Vrijdag 17 mei, 20 tot 21 uur, zolder van de pastorie in Malderen, Jozef Vermaesenplein 20, Malderen.

- TOPGRADE-concert piano
Zaterdag 18 mei, 13 tot 17 uur in lokaal G2, De Academie Londerzeel.

- TOPGRADE-concert cello en viool o.l.v. Ilse Lamberts en Jan Bontinck.
Woensdag 22 mei, 17.30 tot 19.30 uur in lokaal G3, De Academie Londerzeel.

- TOPGRADE-concert dwarsfluit, klarinet, hobo, blokfluit en Groepsmusiceren o.l.v. Ansje De Groef, Leen Indigne, Peter Himpe en Elisabeth Schollaert.
Zaterdag 25 mei, 12 tot 13.30 uur in lokaal G3, De Academie Londerzeel.

- TOPGRADE-dramalab o.l.v. Rosa Vandervost en Lieve Vercauteren.
Dinsdag 28 mei, 17 tot 20 uur in lokaal V5, De Academie Londerzeel.

- TOPGRADE-danslab klassieke dans
Woensdag 29 mei, 19 tot 21 uur in de Lode Meeuszaal, De Academie Londerzeel.

- TOPGRADE-concert saxofoon, koper en groepsmusiceren o.l.v. Sarissa Rombouts, Jonas Violet, Kris Binon en Brecht Vandenbogaerde.
Woensdag 29 mei, 19 tot 20.30 uur in de raadszaal van het voormalige OCMW-gebouw.

Bron: UiTinVlaanderen.be

Wanneer

di 7 mei 2019, wo 8 mei 2019, do 9 mei 2019, vr 10 mei 2019, za 11 mei 2019, zo 12 mei 2019, ma 13 mei 2019, di 14 mei 2019, wo 15 mei 2019, do 16 mei 2019, vr 17 mei 2019, za 18 mei 2019, zo 19 mei 2019, ma 20 mei 2019, di 21 mei 2019, wo 22 mei 2019, do 23 mei 2019, vr 24 mei 2019, za 25 mei 2019, zo 26 mei 2019, ma 27 mei 2019, di 28 mei 2019, wo 29 mei 2019 doorlopend.

Waar

De Academie Londerzeel

Mechelsestraat 63
1840 Londerzeel

Prijs

Gratis

Organisatie

De Academie Londerzeel

Meer info

  • tel: 052 30 08 94