Deel deze pagina

Kranten met regionaal nieuws
Huis-aan-huisbladen, streekkranten
Zelfstandige journalisten
Regionale radio
Golflengte in Londerzeel van Vlaamse radiostations

Kranten met regionaal nieuws

Het Nieuwsblad - Londerzeel

Redactie Brussel Noordrand
Het Nieuwsblad
Alfons Gossetlaan 30a
1702 Groot-Bijgaarden
02 467 22 11 
nieuws@nieuwsblad.be 

Correspondent Joris Herpol
Steenweg op Brussel 33
1780 Wemmel
02 582 22 49
0475 52 46 69
joris@herpol.be 

Geert Rampelbergh (webredactie)
londerzeel@nieuwsblad.be 
doef@scarlet.be 

Het Laatste Nieuws

Redactie Brussel en de Ring
Het Laatste Nieuws
Brusselsesteenweg 347
1730 Asse/Kobbegem
02 454 24 86

Dimitri Berlanger
0474 55 76 57
dimitriberlanger@gmail.com 

Gazet van Antwerpen

Redactie Mechelen-Lier
Katwilgweg 2
2050 Antwerpen
03 210 02 10 
nieuws@nieuwsblad.be 

Chris De Bruyn
Montystraat 31
3128 Baal
0476 54 39 00
chris_db_58@hotmail.com 

Patrick Saelens
0473 85 01 16
pascal.saelens@pandora.be 

Huis-aan-huisbladen, streekkranten

't Cursiefje

Joris Herpol
de Limburg Stirumlaan 236 bus 6
1780 Wemmel
02 582 22 40
0475 52 46 69
joris@herpol.be

cursiefje.nieuws@leleu.be

Publinieuws / PublideLuxe

info@publinieuws.be 
ria@publinieuws.be 

correspondent: Geert Rampelbergh

Rondom Klein-Brabant

editie.kleinbrabant@rondom.be

Jean-Pierre De Lamper
0497 48 14 94
jp.delamper@gmail.com 

Guy Delforge
guy.delforge@telenet.be

Deze Week Londerzeel-Vilvoorde

Erwin Simons
0479 97 12 04
edsimons@skynet.be

De Zondag - De Rand en Brussel

Patrick Staudt
Brusselsesteenweg 66
3020 Herent
016 31 05 43
patrick.staudt@roularta.be

Klakson

Karel Lesy
Maurice Sacréstraat 18
1785 Merchtem
klakson@skynet.be

Zelfstandige journalisten

Luc Vanheerentals (zelfstandig journalist voor het persagentschap Belga - perscorrespondent voor Vlaams-Brabant, Radio-2 Vlaams-Brabant, De Streekkrant Leuven, De Zondag - Leuven, ROB-tv, Ring-tv, RandKrant, De Journalist, ARGUSactueel)
Opvoedingstraat 31
3010 Leuven
016 35 06 48
0497 29 80 89
luc.vanheerentals@telenet.be 

Antony Gevaert (Belga persagentschap)
antonygevaert@skynet.be 

Regionale televisie

RingTV - Londerzeel

Luchthavenlaan 22
1800 Vilvoorde
02 255 95 95
nieuws@ringtv.be

Regionale radio

Radio 2 Vlaams-Brabant (FM 90.7)

Dikke Lindelaan 2
1020 Brussel
02 741 41 11
redactievlaamsbrabant@radio2.be 

Correspondent Joris Herpol
Steenweg op Brussel 33
1780 Wemmel
02 582 22 49
0475 52 46 69
joris@herpol.be 

Correspondent Jurgen Willems 
J. Van Doorslaerstraat 5 bus 3
1840 Londerzeel (Steenhuffel)
0478 20 77 71
willems.jurgen@pandora.be 

Radio Tamara

Paul Vertongen
J. Van Doorslaerstraat 10
1840 Londerzeel (Steenhuffel)
052 30 94 71
radiotamara@skynet.be 
Radio Tamara

Family Radio Enjoy Fm (FM 87.8 en 105.3)

Drielindenbaan 128
1785 Merchtem
052 57 87 17
info@familieradio-enjoy.be 

Goeiedag Radio

Nijverseelstraat 46
1745 Opwijk
052 35 91 92
brabant@goeiedagradio.be

Golflengte in Londerzeel van Vlaamse radiostations