Deel deze pagina

Leden gemeente- en OCMW-raad

Bepaling van samenstelling

De leden van de gemeenteraad worden om de 6 jaar - tijdens de gemeenteraadsverkiezingen - verkozen. De vorige verkiezing vond plaats op zondag 14 oktober 2018.

De gemeenteraad in Londerzeel telt 25 leden: het College van burgemeester en schepenen (bestaande uit de burgemeester en 5 schepenen) en de 19 raadsleden.

Van 2019 tot 2024 wordt Londerzeel bestuurd door 3 partijen: een coalitie van LWD (9 zetels), CD&V (3 zetels) en Groen (1 zetel). Samen hebben ze 13 zetels in de gemeenteraad. De overige zetels worden ingenomen door N-VA (10 zetels) en Pro1840 (2 zetels).

OCMW-raad

Door het nieuwe decreet Lokaal Bestuur is de samenstelling van de gemeenteraad vanaf 2019 identiek aan die van de OCMW-raad. 

Wie verkozen is als gemeenteraadslid, is tegelijk lid van de raad voor maatschappelijk welzijn.

De voorzitter van de gemeenteraad is voortaan ook voorzitter van de OCMW-raad.

Wie zetelt? 

De gemeente- en OCMW-raad wordt voorgezeten door Piet Buelens die hierin administratief wordt bijgestaan door de algemeen directeur.

De gemeente- en OCMW-raadsleden in volgorde van de lijstnummers en voorkeurstemmen bij de verkiezingen van oktober 2018:

Lijst 2 - N-VA

Lijst 3 - CD&V

Lijst 4 - Groen

Lijst 7 - LWD

Lijst 8 - Pro1840

Lijst 2 - N-VA

N-VA Londerzeel

Nadia Sminate

Nadia Sminate

Contact:

Pilatusveld 6
1840 Londerzeel
0496 68 49 27
nadia.sminate@londerzeel.be

Gert Van Assche

Gert Van Assche

Contact:

Stationsstraat 57
1840 Londerzeel
0475 45 47 33
gert.vanassche@londerzeel.be

Gerda Verhulst

Gerda Verhulst

Contact:

0477 42 85 86
gerda.verhulst@londerzeel.be

Bart Van Doren

Bart Van Doren

Contact:

Bogaarden 14
1840 Londerzeel
0470 79 13 54
bart.vandoren@londerzeel.be

Koen Moeyersons

Koen Moeyersons

Contact:

Haan 80
1840 Londerzeel
0496 71 62 14
koen.moeyersons@londerzeel.be

Greet Ilegems

Greet Ilegems

Contact:

Sint-Niklaasstraat 28 A101
1840 Londerzeel
0473 68 00 26
greet.ilegems@londerzeel.be

Koen Vanhoof

Koen Vanhoof

Contact:

Lakeman 37
1840 Londerzeel
0486 58 33 71
koen.vanhoof@londerzeel.be

Sanne Eeckelers

Sanne Eeckelers

Contact:

Eshagestraat 15
1840 Londerzeel
0497 28 54 31
sanne.eeckelers@londerzeel.be

Patrick Bogaerts

Patrick Bogaerts

Contact:

Walrotstraat 16
1840 Londerzeel
0496 77 15 74
patrick.bogaerts@londerzeel.be

Jimmy Aelbrecht

Jimmy Aelbrecht

Contact:

Rossemstraat 33
1840 Londerzeel
0472 69 10 24
jimmy.aelbrecht@londerzeel.be

Lijst 3 - CD&V

CD&V Londerzeel

Veerle Pas - schepen

Veerle Pas

Contact:

Gildenstraat 16
1840 Londerzeel
0475 64 36 00
veerle.pas@londerzeel.be 

Eddy Vranckaert

Eddy Vranckaert

Contact:

Mattestraat 86
1840 Londerzeel (Malderen)
0476 63 20 44
eddy.vranckaert@londerzeel.be 

Greet Segers - schepen

Greet Segers

Contact:

Zwaluwstraat 140
1840 Londerzeel (Malderen)
0475 76 47 26
greet.segers@londerzeel.be 

Lijst 4 - Groen

Groen Londerzeel

Leen Van Aken - schepen

Leen Van Aken

Contact:

Handelsstraat 106
1840 Londerzeel
0494 47 48 40
leen.vanaken@londerzeel.be

Lijst 7 - LWD

Londerzeel Warm & Dynamisch (LWD)

Conny Moons - burgemeester

Conny Moons

Contact:

0473 40 52 41
conny.moons@londerzeel.be

Dimitri Robbyns - schepen

Dimitri Robbyns

Contact:

Sneppelaar 85
1840 Londerzeel
0485 55 20 03
dimitri.robbyns@londerzeel.be 

Els Van den Broeck - schepen

Els Van den Broeck

Contact:

Holstraat 40
1840 Londerzeel
0478 32 18 44
els.vandenbroeck@londerzeel.be

Koen Zwetsloot

Koen Zwetsloot

Contact:

Brusselsestraat 45
1840 Londerzeel
0479 69 86 35
koen.zwetsloot@londerzeel.be

Arnold Rottiers

Arnold Rottiers

Contact:

Steenhuffeldorp 92 B3
1840 Londerzeel
0495 24 52 48
arnold.rottiers@londerzeel.be

Mark Verbruggen

Mark Verbruggen

Contact:

Meerstraat 280
1840 Londerzeel
052 30 34 41 of 0496 86 45 11
mark.verbruggen@londerzeel.be

Piet Buelens - voorzitter van de raden

Piet Buelens

Contact:

Blauwenhoek 124
1840 Londerzeel
052 30 99 19 of 0473 66 76 78
piet.buelens@londerzeel.be

Carmen De Hertogh

Carmen De Hertogh

Contact:

0473 67 99 70
carmen.dehertogh@londerzeel.be

Christine De Smedt

Christine De Smedt

Contact:

Brusselsestraat 27
1840 Londerzeel
0475 43 14 93
christine.desmedt@londerzeel.be

Lijst 8 - Pro1840

Pro1840

Tom Troch

Tom Troch

Contact:

Kattestraat 8
1840 Londerzeel
0475 54 85 70
tom.troch@londerzeel.be 

Ilias Moussaid

Ilias Moussaid

Contact:

Klein Holland 65
1840 Londerzeel
0486 28 66 24
ilias.moussaid@londerzeel.be