Deel deze pagina

Jeugdverenigingen

Chirojongens Londerzeel

Chirojongens Londerzeel
Jef Eeckelaers - 0468 27 89 83 - Jef.eeckelaers@icloud.com
Wannes Smolderen - 0478 08 89 95 - Wannes.Smolly@gmail.com
jongens@chirolonderzeel.be

Chiromeisjes Londerzeel

Chiromeisjes Londerzeel
Julie Van Caesbroeck - 0472 37 05 46
Britt De Pauw - 0472 02 36 65
meisjeschirolonderzeel0204@gmail.com

Scouts Londerzeel

Rik Van Erp - 0470 56 03 85
Bob Saerens - 0472 67 39 52
Sander Geeroms - 0493 79 70 36

info@scoutslonderzeel.be

PJV Londerzeel

Michaël Troost - 0485 56 93 92 - troostmichael@gmail.com

Jeugdhuis Onder De Toren

Jeugdhuis Onder De Toren
Marijn De Schouwer - 0471 77 94 69
Gabriel Decobecq - 0472 65 26 43
https://www.jhodt.be 

Jeugdhuis Heidestip

Jeugdhuis Heidestip - Facebook
Annelies De Bondt - 0475 93 96 17 
jhheidestip@outlook.be 

KAJ D'Aa

KAJ D'Aa
Lindsey Piessens - 0479 01 66 57
Tessa Van Puyvelde - 0470 30 60 38
kern@kajdaa.be 

Chiro Malegijs

Chiro Malegijs 
Ella De Goeyse - 0479 70 26 61 - elladegoeyse@skynet.be
Nicky Troch - 0495 37 35 01 - Nicky.Troch@hotmail.com
Tatyana Smeyers - 0494 91 75 14 - tatyanasmeyers0@gmail.com
hoofdleidingmalegijs@gmail.com

Chirojongens Steenhuffel

Chirojongens Steenhuffel
Bas Van Hemelryck - 0471 88 38 63
Wout De Smedt - 0468 13 92 26
chiroklaas@hotmail.com

Chiromeisjes Klaas Steenhuffel

Chiromeisjes Klaas Steenhuffel
Linde Van Opstal - 0468 22 18 69
Nore Saerens - 0470 52 66 34
chiromeisjesklaas@outlook.com

Chiro Malderen

Chiro Malderen

Brent Van Hemelrijck - 0471 67 77 48 - brentvanhemelrijck@gmail.com 
Lene De Wit - 0478 50 16 61 - lenedewit1@gmail.com
Marit Goffin - 0495 79 42 12 - maritgoffin2@gmail.com 
Kato Bettens - 0470 89 25 75 - kato.bettens@gmail.com

chiromalderen1954@gmail.com

KAJ-meisjes Malderen

Dorien De Smedt - 0471 23 68 99 - dorien.desmedt3@gmail.com
Julie Van Doorslaer - 0472 25 30 29 - julie.van.doorslaer12@gmail.com

SkateTeenForty

Sebastian Vielma - sebastian.vielma.fb@gmail.com 
D'hont Bram - 0470 86 39 38 - dhont.bram02@gmail.com 
Joris De Bondt - 0476 31 18 71 - debondtjoris@telenet.be 

Toevoeging of correctie gegevens

Staat jouw vereniging hier niet tussen of zijn de contactgegevens foutief? Geef dan de correcte gegevens door via het e-loket.

Voor de publicatie van nieuwe contactgegevens moet de persoon in kwestie zelf de gegevens bezorgen.